Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki
Warsztaty naukowe z robotyki i informatyki

Warsztaty naukowe z robotyki i informatyki

Studia techniczne są coraz popularniejsze, także wśród dziewcząt. Z myślą o dzieciach zainteresowanych robotyką, informatyką i elektroniką przygotowaliśmy specjalny pokaz oraz zajęcia tematyczne.

Fikołki we współpracy z TwojRobot organizują regularne zajęcia dla grupy wiekowej 4-6 lat.
Zajęcia odbywają się w środy w godz. 17:30-19:00. Grupy liczą maksymalnie 12 osób.

Na czym polegają zajęcia?
Warsztaty robotyki to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją,a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez zabawę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki, matematyki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego.

Dla dzieci w wieku 4-6 lat
Zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej obejmują program spotkań opracowany tak, aby rozwijać wszechstronne zdolności dzieci: motoryka, kreatywność, praca zespołowa, umiejętność logicznego wnioskowania i rozwiązywania zadań. Na każdych zajęciach, poza zdobywaniem wiedzy, jest czas na zabawę z równieśnikami, udział w szalonych konkursach i zawodach naukowych.
Cena semestru (16 zajęć): 700 zł /raty - 350 zł we wrześniu, 350 zł w styczniu/ + 35 zł za materiały dydaktyczne
Cena udziału w pojedynczych zajęciach: 55 zł
Czas trwania: 90 minut
Terminy zajęć: 21/28 września, 12/26 października, 9/23 listopada, 7 grudnia, 4/18 stycznia, 1 lutego, 1/15/29 marca, 12 kwietnia, 10/24 maja, 7 czerwca

Zachęcamy do zapisów w recepcji Fikołków, pod numerem tel. 500 200 200 wewn. 4, mailowo fikolki@fikolki.pl.

Oprogramowanie Black Wolf CMS