Prezenty
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja

Prezenty dla dzieci

Klocki, gra planszowa i edukacyjna, łamigłówki, puzzle, płyty z filmami, książki, kubki, podkoszulki z ulubioną bajkową postacią... Wszystko to znajduje się w sklepie Science Store Toys, sąsiadującym z Fikołkami. Większość z nich to idealne prezenty urodzinowe. Pytanie tylko, czy to na pewno wymarzona zabawka jubilata i czy przypadkiem już jej nie ma. Jest na to proste rozwiązanie – Lista Prezentów

Lista Prezentów gwarantuje, że nie będą się one powtarzały, a jubilat będzie zadowolony. Zachęcamy rodziców do wybrania w sklepie Science Store Toys artykułów dla swoich pociech. Pracownicy sklepu pomogą w sporządzeniu Listy, która następnie będzie bardzo pomocna dla osób kupujących prezenty.

Podczas wizyty w sklepie, po podaniu nazwiska, na jakie utworzona została lista, osoba kupująca prezenty zostanie poinformowana przez pracownika sklepu, jakie produkty na niej się znajdują oraz jakie nie zostały jeszcze zakupione przez innych gości. Zakupy dokonane w oparciu o Listę pozwolą na obdarowanie jubilata dokładnie tym, o czym marzy.

Prosimy pozostawić Listę Prezentów w sklepie Science Store Toys najpóźniej na tydzień przed organizacją imprezy urodzinowej. Formularz Listy znajduje się w Fikołkach oraz w sklepie Science Store Toys. Tutaj można pobrać formularz Listy Prezentów.

Przykładowe prezenty wraz z cennikiem znajdują się na stronie
www.sciencestore.pl.